Skip to main content Skip to search

wiflix-streaming-vf.com

Naše služby

http://www.iwanktv.club

ÚČETNICTVÍ

Naše profesionální účetní kancelář nabízí vedení jednoduchého i podvojného účetnictví, zpracování účetnictví on-line, účetní dohled nad společností, kontroly již zavedeného účetnictví, účetní rekonstrukce a mnoho dalších věcí.

Více informací
MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ

Nabízíme vedení mzdového účetnictví, veškeré zpracování mzdových podkladů (včetně problematiky exekucí a insolvencí), sestavování nových pracovních smluv, evidenci zaměstnávání cizinců ze zemí EU i mimo EU, zajištění přihlášek a odhlášek zaměstnanců a další.

Více informací
FINANČNÍ SLUŽBY

Pro naše klienty dokážeme zpracovat hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, spotřebitelské úvěry (nové, refinance nevýhodných půjček), leasingy, životní a úrazové pojištění, pojištění domů, povinné a havarijní pojištění aut a mnoho dalších služeb.

Více informací
ORIENTACE V ZÁKONECH

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v rámci veškerých změn v účetních a daňových zákonech, aby vždy dokázali korektně a v danou chvíli nejvhodněji klientovi poradit.

Více informací
ORIENTACE V ZAMĚSTNÁVÁNÍ CIZINCŮ

Nabízíme dobrou orientaci v zaměstnávání cizinců IK, tvorbu zaměstnaneckých karet, víz a celkové evidenci zaměstnávání cizinců. Jsme obeznámeni zejména v projektu – Režim Ukrajina.

Více informací
ZASTUPOVÁNÍ KLIENTA

Našim klientům nabízíme zastupování na finančních úřadech, úřadech sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťoven. Samozřejmě nabízíme i veškerou administrativní činnost s tím spojenou.

Více informací


pov big dick goes camping and fucks two teen lesbian college chicks.yourporn.irish you cant get enough of my feet in these sexy socks.