Skip to main content Skip to search

wiflix-streaming-vf.com

Kontakty

http://www.iwanktv.club

A&M – Plzeňské účetnictví s.r.o
IČ: 07398387
Purkyňova 21, 3. poschodí, 301 00 Plzeň

Pinky work s.r.o.
IČ: 07157819
Purkyňova 21, 3. poschodí, 301 00 Plzeň

E-mail: info@plzenskeucetnictvi.cz

Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném emailovém kontaktu a spolupracujme na Vaší budoucnosti společně!

 

Nebo nás můžete osobně navštívit na plzeňské pobočce v Purkyňově ulici. Budeme se na Vás těšit s šálkem dobré kávy.Plzeňské účetnictví spolupracuje se společností Stormware:

Účtujeme v programu POHODA
POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Zpracování mezd v programu PAMICA
PAMICA je profesionální nástroj pro evidenci kompletních personálních údajů o zaměstnancích, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců. Ocení jej všechny organizace postupující podle zákoníku práce, nejen živnostníci, ale i podnikatelé a společnosti, které při zpracování mezd využívají složitějších mzdových postupů pro nerovnoměrné rozvrhy pracovní doby, souběhy pracovních poměrů u zaměstnance, členění mzdových nákladů atd.

pov big dick goes camping and fucks two teen lesbian college chicks.yourporn.irish you cant get enough of my feet in these sexy socks.