Skip to main content Skip to search

wiflix-streaming-vf.com

http://www.iwanktv.club

O NÁS

Plzeňské účetnictví je relativně nová účetní společnost, která vznikla v Plzni v roce 2018. Všichni pracovníci však mají více než dvacet let zkušeností v oblasti účetnictví a jsou každoročně školeni dle nových zákonů.

V oblasti účetnictví se společnost zabývá vedením jednoduchého i podvojného účetnictví, zpracování účetních uzávěrek, vedení pomocných evidencí, vyhotovení veškerých přiznání a přehledů, účetní a ekonomické poradenství, zpracovávání agendy DPH, KH, DPPO, DPFO a SH. Dále se zabývá evidencí faktur a majetku, kompletní administrací náboru nových zaměstnanců, zpracování bankovních výpisů, pokladní agendy a došlých faktur. orienta v účetních a daňových zákonech je u naší společnosti samozřejmostí.

V rámci mzdového účetnictví se zabýváme sestavováním pracovních smluv, evidencí zaměstnávání cizinců ze zemí EU i mimo EU, zpracováním veškerých podkladů pro mzdy, a to i včetně problematiky exekucí a insolvenci. Zajištěním přihlášek a odhlášek zaměstnanců a ročními výkazy personálních agentur.

V rámci dalších služeb můžeme nabídnout administrativní činnosti, statistiku, dobrou orientaci v zaměstnávání cizinců IK, v projektu – Režim Ukraji, zaměstnaneckých kartách a vízech. Dále nabízíme zastupování klienta na finančních úřadech, úřadech sociálního zabezpečení a u zdravotních pojišťoven.

Nabídnou můžeme i hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, spotřebitelské úvěr, a to jak úvěry nové, tak refinancování nevýhodných stávajících půjček. Dále leasingy, i jejich refinancování. Životní a úrazové pojištění, ve spojení s hypotečním úvěrem či samostatně. Pojištění rodinných domů, bytů a chat, povinné a havarijní pojištění a cestovní pojištění. Stavební spoření, penzijní připojištění, investice do fondů, nemovitostí a zlata.pov big dick goes camping and fucks two teen lesbian college chicks.yourporn.irish you cant get enough of my feet in these sexy socks.